کاربردها درصنایع مختلف

HYBRICOOL Thechnology

سیستم کولینگ تاور هیبریدی هیبریکول که با استفاده از فناوری روز دنیا و تحت لایسنس شرکت  HYBRICOOL کانادا تولید شده است می تواند با صرفه جویی حداکثری تا 90 بهترین راهکار جهت افزایش راندمان در تولید صنایع سنگین و صرفه جویی حداکثری در مصرف آب و همچنین هزینه های تولید باشد.سیستم

کاهش مصرف آب کولینگ تاور هیبرید کیانا انرژی نسبت به  برج خنک کننده تر ( کولینگ تر ) و برج خنک کننده خشک (کولینگ خشک ) بسیار قابل توجه بوده و به میزان زیادی در هزینه های تولید و نگهداری موثر می باشد. برج خنک کننده هیبریدی هیبریکول کیانا انرژی بهترین جایگزین برای سایر برج های خنک کننده می باشد.

ذوب انواع فلزات

برای تولید هر تن فولاد 230 هزار لیتر آب مورد نیاز است. این عدد بیانگر حجم مصرف آب در این صنعت بوده و اهمیت استفاده از تکنولوژی های نوین و افزایش راندمان در فرآیند تصفیه و خنک سازی آب را نشان میدهد.

بیشتر بدانبد

نفت و پتروشیمی

95 درصد مصرف آب در صنعت پتروشیمی ، آب مورد نیاز در فرآیند و آب مورد نیاز در برج ­های خنک کننده یک واحد پتروشیمی می­ باشد. استفاده از کولینگ هیبرید صرفه جویی بالایی را به همراه خواهد داشت.

بیشتر بدانید

صنایع معدنی

صنایع معدنی به خصوص فلزات طلا و مس نیز به عنوان یکی از بخش‌های مصرف‌کننده منابع آب نیازمند اصلاح ساختار و استفاده از تکنولوژی های نوین جهت صرفه جویی در مصرف منابع آب می باشند.

بیشتر بدانید

تولید کاغذ و کارتن

با یک مثال ساده شروع میکنیم : تولید هر کاغذ A4 شش بطری آب معدنی مصرف می کند. حجم مصرف آب در این صنایع بسیار بالا بوده و نیاز به استفاده از تکنولوژی های نوین صرفه جویی آب در این صنعت بسیار ضروری است.

بیشتر بدانبد

نیروگاه ها

بعضی از نیروگاه ها ( نیروگاه های حرارتی ، هسته ای و ... ) دارای مصرف آب بالایی می باشند. در این نیروگاه ها برای تولید یک مگاوات ساعت برق حدود 2600 لیتر آب مصرف می شود.

بیشتر بدانید

تولید سیمان

مصرف آب در این صنعت نیز بالا می باشد و با توجه به بحران کنونی آب در ایران ، لزوم استفاده از کولینگ هیبرید به خصوص در مناطق کم آب و خشک ایران هر روز در حال افزایش می باشد.

بیشتر بدانید